יום שבת, 10 בספטמבר 2016

גינה לי חביבה עדכון שלישי

הגינה משתנה ומתפתחת ומקבלת מראה שונה כפועל יוצא מעונות השנה והרכב השתילים שמגיעים לגינה. בפוסט הזה אני רוצה לעדכן על מצב הגינה שאני מתחזק. ניתן לראות בתמונה הראשונה את חלקה העיקרי, בה יש ערבוב בין חד שנתיים לרב שנתיים. לעיתים הצמחים לא נראים במיטבם אך זה לא נורא מבחינתי שכן אין דבר מושלם בטבע וכך גם לא בגינון. למרות האידיאל שהכל יראה טוב.
חלקה העיקרי של הגינה- ערבוב של חד שנתיים עם רב שנתיים. 
הפינה מזווית ראיה שונה
בגינה יש חלקים מוצלים וחלקים יותר חשופים לשמש. בפינה הזאת ניתן לראות קומפוסטר ואת הצמחים שאני מנביט או לפחות מנסה להנביט או לייחר. חלקם יותר מוצלחים וחלקם פחות. העיקר לא להפסיק להשקיע בהם. 
חלקה המוצל של הגינה 
חלקה המוצל של הגינה כולל צמחים המותאמים להצללה: קלתה טריוסטאר, שפרלה שיחנית ופורטולקריה בתוך אדנית מ"לבנים". ובתוך אדנית הפלסטיק ליד השער, כל מיני צמחים אשר משרישים בקלות ואספתי ממקומות שונים, ירקה, ניצנית משוננת ועוד כמה נוספים. 
פעם ראשונה אחרי 3 שנים שהחצב פרח 
בחלקה העיקרי של הגינה יש עציץ אחד אשר בין היתר, כולל שתי בצלי חצב, אחד פרח השנה זו הפעם הראשונה. העציץ לא מושקה היות וזהו צמח בר המצריך מים רק בתקופת החורף. בכניסה לגינה ממוקם עציץ ובו פיקוס בינימינה ומתחתיו אדנית אשר מתחלפת כל עונה. העונה היא מאוכלסת בענבל גדול פרחים.  
הכניסה לגינה 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה